GARMIN PREDATOR CUP 2024 – 16. un 17. augustā!

Plēsīgo zivju makšķerēšanas sacensības Garmin Predator cup Latvia 2024 (GPC 2024) šogad norisināsies 16. un 17. augustā Rīgas apkārtnes upēs un ezeros. Dalībnieki divu dienu garumā cīnīsies par visu laiku lielāko balvu fondu Baltijas makšķerēšanas sacensību vēsturē, kas pārsniegs 40 000 EUR. 16. augustā Rīgas kanālā notiks tradicionālā sportistu laivu parāde.

GPC 2024 uzvarētāju noteiks punktu summa, ko piešķir par katru garuma centimetru trīs ieskaitē pieņemtām lielākajām līdakām, zandartiem un asariem. Papildu iespējams iegūt 100 punktus, ja ekipāža noķērusi vismaz 3 zivis no katras minētās sugas. 

Sacensībās iespējams pieteikt gan individuālu ekipāžu, kas sastāv no diviem sportistiem, gan arī komandu, kuru veido divas atsevišķas ekipāžas. 

Mārtiņš Balodis, organizatoru biedrības “Makšķernieku klubs OSPREY” pārstāvis: “Garmin Predator Cup ir Latvijas un arī Baltijas lielākais notikums makšķerēšanā. Ar katru gadu mēs pievēršam arvien lielāku uzmanību arī ārpus Latvijas un sagaidām, ka arī šogad sacensības pulcēs ekipāžas ne tikai no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī citām valstīm. Arī šogad parūpēsimies gan par sportistu ērtībām, gan par ērtu un aizraujošu līdzjušanu makšķerēšanas sporta faniem.”

GPC tradicionāli piedalās dažādu līmeņu makšķernieki, divās dienās cenšoties noķert 3 garākās līdakas, zandartus un asarus. Turnīrā paredzētais balvu fonds ir lielākais starp Baltijas valstu sacensībām, par to parūpējušies galvenie atbalstītāji – GARMIN, Eholotes.eu, BTA.

Dmitrijs Ļisicins, GARMIN pārdošanas un mārketinga vadītājs Baltijas valstīs: “Mūsu ambīcijas, līdzīgi kā veiksmīgiem makšķerēšanas sportistiem, ar katru gadu aug. Prieks, ka ar šādiem sporta svētkiem nu jau tradicionāli Rīgā varam pulcēt gan profesionālus sportistus, gan meistarīgus amatierus no vairākām valstīm, gan arī līdzjutējus, kuru skaits ar katru gadu palielinās.”

Piedalīties GPC 2024 drīkst ikviens makšķernieks, kas sasniedzis 18 gadu vecumu, izņemot Krievijas un Baltkrievijas sportistus.  Dalības maksa vienai ekipāžai līdz 10. jūnijam ir 300 EUR. Līdz 10. jūlijam 350 EUR, līdz 10. augustam 400 EUR. Reģistrēties sacensībām var vietnē sportfishing.live.

Sacensības organizē biedrība “Makšķernieku klubs Osprey”. Ģenerālsponsors – GARMIN. Galvenie atbalstītāji – Eholotes.eu, BTA.

Aktuālo informāciju meklējiet arī turnīra oficiālaojos sociālo tīklu profilos Facebook, Instagram un Youtube – @garminpredatorcup, kā arī www.garminpredatorcup.eu.

Reģistrācija turnīram

Reģistrācija turnīram atvērta līdz 10. augustam 2024 // 23:59